PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

Pracownia Projektowania Wnętrz w Słupsku Pracownia Projektowania Wnętrz z siedzibą w malowniczym Słupsku to miejsce, gdzie marzenia o doskonałym wnętrzu stają się rzeczywistością. Nasze biuro skupia wyjątkowych architektów wnętrz, gotowych…

NAJNOWSZE WPISY

ARCHITEKT WNĘTRZ

Kategorie

Aranżacja salonu w bloku

Zastanawiasz się jak zaaranżować salon w bloku z wielkiej płyty?

Praktyczne porady architekta wnętrz

Aranżacja Małego Salonu w Bloku

Mały salon w bloku może stać się przytulnym miejscem, mimo ograniczonej przestrzeni. Oto pomysły, inspiracje i praktyczne wskazówki, jak wykorzystać każdy centymetr tego miejsca.

1. Jasne Kolory na Ścianach:

Wybierz jasne kolory na ścianach, aby optycznie powiększyć przestrzeń. Biel, pastele czy delikatne szarości sprawią, że salon będzie wydawał się większy i bardziej przestronny.

Jasne Kolory na Ścianach

Przykładowe zdjęcie małego salonu z zastosowaniem jasnych kolorów na ścianach.

2. Meble o Funkcjonalnym Designie:

Wybieraj meble o funkcjonalnym designie, które pełnią kilka ról jednocześnie. Stoliki z szufladami, pufy z przestrzenią do przechowywania czy narożna sofa z miejscem na pościel to doskonałe rozwiązania.

Meble o Funkcjonalnym Designie

Przykładowe zdjęcie małego salonu z meblami o funkcjonalnym designie.

3. Lustro Powiększające Przestrzeń:

Umieść duże lustro na ścianie, aby optycznie powiększyć salon. Lustro idealnie odbije światło, dodając przestrzeni i świetlistości.

Optyczne Powiększenie Przestrzeni

Przykładowe zdjęcie małego salonu z lustrem powiększającym przestrzeń.

4. Optymalne Oświetlenie:

Stworzona odpowiednio oświetlona przestrzeń sprawi, że salon będzie bardziej przyjemny. Zastosuj kilka źródeł światła, takie jak lampy stojące, kinkiety czy sufitowe oprawy.

Optymalne Oświetlenie

Przykładowe zdjęcie małego salonu z optymalnym oświetleniem.

Aranżacja małego salonu w bloku wymaga pomysłowości i wykorzystania każdego miejsca. Zastosuj się do powyższych wskazówek, aby stworzyć przytulne, funkcjonalne i stylowe wnętrze.