PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

Pracownia Projektowania Wnętrz w Słupsku Pracownia Projektowania Wnętrz z siedzibą w malowniczym Słupsku to miejsce, gdzie marzenia o doskonałym wnętrzu stają się rzeczywistością. Nasze biuro skupia wyjątkowych architektów wnętrz, gotowych…

NAJNOWSZE WPISY

ARCHITEKT WNĘTRZ

Kategorie

Jak zmieścić w małej łazience wannę i prysznic?

Jak Zmieścić Wannę i Prysznic w Małej Łazience?

Mała łazienka nie musi oznaczać rezygnacji z komfortu. Istnieje wiele pomysłów, jak sprytnie wykorzystać przestrzeń, aby zmieścić zarówno wannę, jak i prysznic. Oto inspiracje do funkcjonalnej aranżacji.

1. Kombinacja Wanny z Prysznicem:

Wybierz kompaktową wannę, która jednocześnie pełni funkcję prysznica. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić miejsce, a jednocześnie zachować wygodę obu rozwiązań.

Kombinacja Wanny z Prysznicem

Przykładowe zdjęcie małej łazienki z kombinacją wanny i prysznica.

2. Prysznic Zainstalowany nad Wanną:

Zainstaluj prysznic nad wanną, korzystając z specjalnej zasłony lub przeszklonej ścianki. To rozwiązanie pozwala na wygodne korzystanie zarówno z wanny, jak i prysznica.

3. Wymiary i Kształt Wanny:

Wybieraj wanny o kompaktowych wymiarach i ergonomicznym kształcie. Wanny narożne, asymetryczne czy wolnostojące mogą być doskonałym rozwiązaniem do małych łazienek.

4. Optyczne Powiększenie Przestrzeni:

Stosuj jasne kolory, lustra i odpowiednie oświetlenie, aby optycznie powiększyć przestrzeń łazienki. To sprawi, że nawet w małej przestrzeni poczujesz się swobodnie.

Optyczne Powiększenie Przestrzeni

Przykładowe zdjęcie małej łazienki z zastosowaniem optycznych trików powiększających przestrzeń.

Artykuł ten pokazuje, że nawet w małej łazience można cieszyć się zarówno relaksującą kąpielą w wannie, jak i szybkim prysznicem. Wybierając odpowiednie rozwiązania, stworzysz funkcjonalne i piękne wnętrze.