PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

Pracownia Projektowania Wnętrz w Słupsku Pracownia Projektowania Wnętrz z siedzibą w malowniczym Słupsku to miejsce, gdzie marzenia o doskonałym wnętrzu stają się rzeczywistością. Nasze biuro skupia wyjątkowych architektów wnętrz, gotowych…

NAJNOWSZE WPISY

ARCHITEKT WNĘTRZ

Kategorie

Jak urządzić salon nowocześnie?

Nowoczesny Salon – Aranżacja

Urządzanie nowoczesnego salonu to pasjonujące wyzwanie, łączące funkcjonalność, estetykę i innowacyjne podejście do designu. Oto kilka inspiracji oraz praktycznych wskazówek na temat aranżacji nowoczesnego wnętrza.

1. Minimalizm i Prostota:

Nowoczesny salon często cechuje się minimalizmem. Wybieraj proste, geometryczne kształty mebli i dodatków. Ogranicz ilość ozdób, aby zachować uczucie przestronności.

Minimalistyczny Salon

Przykładowe zdjęcie minimalistycznego nowoczesnego salonu.

2. Kolorystyka:

Stosuj stonowane kolory, takie jak biel, szarość, czerń oraz dodaj akcenty w postaci intensywnych kolorów, na przykład poprzez poduszki, obrazy czy dywan. Kontrasty dodają energii i charakteru.

Nowoczesna Kolorystyka

Przykładowe zdjęcie nowoczesnej kolorystyki w salonie.

3. Meble Funkcjonalne:

Wybieraj meble o nowoczesnym designie, ale przede wszystkim funkcjonalne. Skoncentruj się na praktycznych rozwiązaniach, takich jak schowki, półki na sprzęt multimedialny czy modułowe systemy meblowe.

Funkcjonalne Meble

Przykładowe zdjęcie funkcjonalnych mebli w nowoczesnym salonie.

4. Oświetlenie LED:

Zastosuj oświetlenie LED, aby stworzyć nowoczesny i stonowany nastrój. Lampa sufitowa, taśmy LED czy punktowe źródła światła mogą stanowić zarówno dekorację, jak i praktyczne oświetlenie.

Oświetlenie LED

Przykładowe zdjęcie oświetlenia LED w nowoczesnym salonie.

Zachęcamy do eksperymentowania z różnymi elementami, dostosowując aranżację do własnych preferencji. Nowoczesny salon to przestrzeń, która może być zarówno elegancka, jak i przytulna, w zależności od wybranych rozwiązań.